Forumi, Shqiptar, download, vidjo, foto, video, muzik, alba, albanian, poezi, lajme, musike, info

..::Shqipe::.. Pershendetje & Pyetje te shpejta!!!
 1. 26/10 8:18 denis hysen: mirmengjesi
 2. 20/6 14:17 albo666: ca thuhet na i gjo ketu me
 3. 20/12 15:11 mat`: Have a great weekend!
 4. 17/11 0:28 HKL: naten
 5. 16/11 20:38 Labi_vogel: nbrema lol
 6. 11/11 17:10 botiglia: mirmbrema
 7. 15/6 12:02 olta: prsh landi1988
 8. 29/5 14:23 Labi_vogel: ciao sexy angel. un po ambiguo il tuo nick!!
 9. 22/5 18:04 TheSexyAngel: ciaoo
 10. 13/3 16:17 Labi_vogel: hopaaa
 11. 25/2 10:19 olta: :P
 12. 13/1 0:58 Aulon: no spammmm
 13. 8/9 17:30 goni_zi: KUJDES NGA FORUMI DURRSI SEPSE KA VIRUSE!!!
 14. 8/9 17:26 goni_zi: O DR na cave trapin me keto spam
 15. 3/6 11:59 ARZEN: MIRDITA OLTA :woot_jump.gif: :D
 16. 3/6 11:58 ARZEN: MIRDITA
 17. 13/5 17:05 Aulon: NO SPAMM
 18. 26/4 20:50 Aulon: mmbrema ^_^
 19. 13/2 12:23 olta: miredita :P
 20. 12/12 23:05 CaPpUcCeTto RoSso: Ky forum sht e bukur, miq shqiptar. Ciao :)
 21. 20/10 10:02 goni_zi: prsh lagja
 22. 17/10 9:40 olta: :)
 23. 28/9 12:21 durrsaku: pershendetje
 24. 27/9 9:03 goni_zi: gjesi
 25. 13/9 22:08 Labi_vogel: top fare
 26. 12/9 23:57 durrsaku: si e kaloni
 27. 12/9 23:56 durrsaku: mirmbrema labi
 28. 12/9 23:35 Labi_vogel: o durrsi no spamm pls
 29. 28/4 12:52 goni_zi: NO SPAMM
 30. 25/4 0:06 goni_zi: mire se erdhe barbi kacurrelse
 31. 19/4 14:04 [HFC] Lim Hady: :)
 32. 8/4 10:08 Labi_vogel: mirdita
 33. 7/4 16:27 olta: news
 34. 2/4 21:48 goni_zi: mmbrema
 35. 2/4 3:37 xphlak: pershendetje te gjitheve, Fabi
 36. 25/3 19:55 Labi_vogel: mmbrema..stop spamming
 37. 18/3 10:24 goni_zi: hiiii
 38. 21/2 13:06 SORYSORIN: Buona Domenica a tutti
 39. 19/2 11:54 olta: mirdita
 40. 13/2 20:00 ARMANI-TheMedic: halooo ckemii popull
 41. 4/2 13:23 goni_zi: No Spam Pls!!!!!!!!!!!!!!
 42. 1/2 15:52 Edukatoret: kush e ka krijuar kete forum....hallall ia boft zoti
 43. 1/2 15:51 Edukatoret: pershendetje
 44. 1/2 15:51 Edukatoret: pershendetje
 45. 29/1 9:29 goni_zi: prsh te gjith utentet i konvalidova
 46. 31/12 22:04 olta: Gezuar Vitin E Ri 2010
 47. 11/12 16:40 goni_zi: prsh te gjith antavre te rinje
 48. 17/11 20:53 Labi_vogel: manuelabukuroshe e do?????
 49. 6/11 11:06 goni_zi: ........
 50. 2/11 12:09 Labi_vogel: simonashqip je shume seksi

Smilies
 

New TopicNew Poll

..::Foto Vajza Shqiptare::..

Topic Title ( Mark this forum as read )Topic StarterRepliesViewsLast Action
B_NORM 

Vajza Shqiptare 2010-2011

Vajzat shqiptare, 2010, 2011, vajzat me te bukura ne bote, seksi, yll, bukuri e rrall, balerina, kubiste, cubiste, night club, vlore
Labi_vogel51,70617/11/2012, 00:39
Last Post by: HKL
B_NORM 

Ciljeta Xhilaga

Bukuri Shqiptare, Vajza, shqiptare, te, bukura, seksi, sexy, .....
Labi_vogel74,01517/11/2012, 00:38
Last Post by: HKL
B_NORM goni_zi11,20317/11/2012, 00:37
Last Post by: HKL
B_NORM 

Bleona Qerreti lakuriqe, vetem per te rritur

18+ bleona e ka nxjerr ne shesh
goni_zi02,48329/7/2011, 15:48
Last Post by: goni_zi
B_NORM Labi_vogel22,68323/1/2011, 00:40
Last Post by: snowqueen5
B_NORM 

Vidjo - Vajza Shqiptare Seksi

Disa nga vajazat shqiptare me sexy, me te bukura, VIP, dhe te zakonshme, qe takon peredit ne rruge
goni_zi05,23320/10/2010, 09:01
Last Post by: goni_zi
B_NORM goni_zi831,26918/6/2010, 09:33
Last Post by: Aulon
B_NORM 

Elvana Gjata, Eliza, Elsa, Genta, Ingrid, Inis, Zajmina

Bukuri Shqiptare, Vajza, shqiptare, te, bukura, seksi, sexy
Labi_vogel97,02128/4/2010, 18:27
Last Post by: arife
B_NORM goni_zi13,31128/4/2010, 11:35
Last Post by: valbona
B_NORM 

Shqiptare Seksi

Vajzat me te bukura dhe seksi shqiptare
Labi_vogel2111,5352/2/2010, 19:28
Last Post by: dianatirana
B_NORM goni_zi1020,94930/12/2009, 15:18
Last Post by: qerim
B_NORM 

Top Modele Dhe VIP_e shqiptare

Vajza te bukura shqiptare, vajzat e mbara
Labi_vogel01,84118/12/2009, 22:00
Last Post by: Labi_vogel
B_NORM goni_zi49436/11/2009, 11:30
Last Post by: goni_zi
B_NORM goni_zi12,2406/11/2009, 11:11
Last Post by: goni_zi
B_NORM 

Bleona Qereti

Bukuri Shqiptare, Vajza, shqiptare, te, bukura, seksi, sexy
Labi_vogel31,5714/3/2009, 00:16
Last Post by: goni_zi
B_NORM Labi_vogel101,32313/12/2008, 17:08
Last Post by: S w e e t__A i m i
B_NORM 

Greta Koi

Bukuri Shqiptare, Vajza, shqiptare, te, bukura, seksi, sexy
Labi_vogel51,1299/8/2008, 11:19
Last Post by: Joe Black
 
 
New TopicNew Poll
B_NEWB_POLL 


 
B_NORMB_POLL_NN
B_HOTB_LOCKED
B_HOT_NNB_MOVED