Forumi, Shqiptar, download, vidjo, foto, video, muzik, alba, albanian, fjal te urta, poezi, lajme, musike, info

Reply

fjale te urta per te qeshur

« Older   Newer »
goni_zi
view post Posted on 9/7/2008, 13:39 Quote
shef rrushi kumbullen, e piqet dardha

Mos i bej gropen shokut, se bie shoku brenda

qengji i urte pi dy nena......por rrufjani gjithe kopene

me thuj me ke ri te them kush te q.

Ai qe te rreh, eshte me i forte

I jep doren, te merr oren

Qyli eshte nena e te gjitha te keqijave, por si nene duhet respektuar

Shoku i mire njihet nga leket

Qente le te lehin, ti futja vrapit

Nė rrezik e ne nevoje, seicili per hesap te vete

Buke e kripe e zemer! Benz, RedBull dhe femer

te dija per qumesht dele- po na dole sh*rr pele
 
Top
view post Posted on 19/7/2008, 14:22 Quote
Avatar

Forumi shqipe

Group:
Shqipe Staff
Posts:
409

Status:
Offline


Trim i mire me shoku shume! (sidomos kur e ka gruan te bukur!!!!!!!)

Faji eshte joti

Peshku ne det,e peshkatari ne klub

peshku ne det,shikon punen e vet

Ēakallit lėshoi ujkun....Ujkut? Futja vrapit se te ha

Ai qė s'ka gojė,vdes nga uria

budallait dhe te dehurit, fyti shkelmin

Duket e thjesht por nuk eshte e veshtire.
 
Msg Email Website  Top
Vlora_Boy
view post Posted on 19/7/2008, 23:24 Quote
hahaha xd lol
 
Top
dianatirana
view post Posted on 2/2/2010, 20:29 Quote
no spam pls

Edited by goni_zi - 4/2/2010, 13:25
 
Top
view post Posted on 6/4/2010, 16:21 Quote
Avatar

X.P.H.L.A.K
•••

Group:
Member
Posts:
248
Location:
Land of Eagles

Status:
Offline


te forta kto.. ;-)


Una volta scritto GNU, ognuno potrą avere liberamente del buon software di sistema, cosģ come puņ avere l'aria
Stay Hungry, Stay Foolish
File reality.sys corrupted, Reboot Universe? Y/N

 
Msg Website  Top
shpejtimi
view post Posted on 19/6/2010, 11:30 Quote
Kam lexuar diku se dashuria eshte kapitulli i pare ne librin e madh te mosmirenjohjes!"

 
Top
RIJAD_LUTFIU
view post Posted on 17/11/2010, 19:24 Quote
JU LUTEM QE TE ME IPNI SE PAKU DJETE RESHTA PER TI SHKRUAJ PE DETYRE_SHTEPIE

Edited by Labi_vogel - 15/1/2015, 23:30
 
Top
pepi
view post Posted on 27/11/2010, 01:54 Quote
Dashuria pa puthje si buka pa kryp.. :rolleyes:
 
Top
ACT-GanG
view post Posted on 8/4/2011, 20:02 Quote
Kur Boni dashuri ....boni dhe oh oh hahaha
 
Top
8 replies since 9/7/2008, 13:29
 
Reply